Mobil ve SEO Uyumlu

Profesyonel Web Tasarımı&Yazılımı

html-css-js
Mobil-Uyumlu-Web-Tasarimi

Her Açıya Uyumluluk – Responsive

Güncel WebDesign teknolojilerinden faydalanarak ve daha iyi kullanarak kodlayıp tasarladığımız web sitelerini, uyumluluk testlerinden geçirerek uyumlu bir biçimde sunuyoruz. HTML5 ve CSS3 teknolojilerini kullanarak, web siteleri Tablet ve Mobil uyumlu biçimde tasarlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı

Firma, marka ve ürün için Kurumsal Web Tasarımı hizmetimiz ile firmanın kurumsal ve ürün tanıtımı yapılır. Müşteriler internet sitenizi ziyaret ederler ve web sitenizin kalitesine göre sizinle iletişime geçer. Kurumsal Web siteniz ile müşterilerinizi ikna edin!

banner-1
SEO

İçerik ve Sayfalama

Sektör ve hizmet sayfalarınız kolay erişimli yerleştirilir ve içerikleri yazı-görsel biçimde zengince doldurulur.Firma Sektör Sayfalarınız Optimizasyon Kurallarına Uygun Bir Biçimde Hazırlanır. Hazırlanan Sayfa İçerikleri Görsel ve Metin Biçiminde Tasarlanır. Müşterilerinizi İkna Edebilecek Makaleler Sayfalarınızda Yer Alır.

SEO‘ya Uyumluluk

Web siteniz Arama Motoru Optimizasyonu – SEO uyumlu bir biçimde kodlanır ve tasarlanır. Site hızı, içerik ve görsel yönetimi, başlık – açıklama – anahtar kelime düzeni hazırlanır. SEO kriterlerine önem verilerek çalışmalar yapılır ve sonuç alınması sağlanır.

Flat-Services-Icons

Aklınıza Takılanlar?

Web Tasarımı Fiyatları

Web Tasarımı Fiyatları

Google arama motorunda web tasarımı kelimesi ile arama yaptığınızda 60-70 TL’ye web sitesi reklamları ile karşılaşırsınız. fakat garip olan Google arama motoru da bir web sitesidir ve yazılım alt yapısında 2.000 yazılımcı görev yapmaktadır. 15 sene gibi bir zaman dilimiyle şuan ki alt yapıya ulaşmıştır. Bu sebepten dolayı web sitesi tasarlatmanın belli bir fiyatı olamaz.

Web tasarımı fiyatları konusunda bir web sitesinin fiyatının belirlenme aşamaları vardır. Tasarlanıp kodlanacak web sitesinin yapısı ne şekilde olacağı ve içeriği o web sitesinin fiyatını belirler. Profesyonel bir web tasarım ile ücretsiz scriptlerle yapılan web sitelerinin fiyatları aynı değildir. Her sektörde de olduğu gibi web tasarımında da yapılan çalışmaya göre bir fiyat belirlenir.

Yönetim Paneli

Yönetim Paneli

Yönetim paneli ile web sitenizin sektör sayfalarını, ortam dosyalarını, özel sayfalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kolay ve profesyonel yönetim paneli ile güvenli bir biçimde web sitenizin arayüzünü ve içeriklerini düzenleyebilirsiniz.

Web Sitesi Yenileme

Web Sitesi Yenileme

Eski bir web sitesini yeniliyor musunuz?

– Evet. Farklı bir firma ile yaptırdığınız web sitelerinizi yeniliyor, kendi kriterlerimizle profesyonelce tasarlıyoruz. Web siteniz sizin kurumsal kimliğinizdir, bundan dolayı profesyonel bir tasarım sizin profesyonelliğinizi kanıtlar.

Geri İade Garantisi

Geri İade Garantisi

Verilen hizmet doğrultusunda müşterilerimiz geri iade talep ettiklerinde, sorunsuz bir biçimde; domain ve hosting hizmeti alınmışsa eğer, bu hizmet ücreti harici geri ödeme yapılır.

Sizin de Web Sitenizi Tasarlayalım!

Kurumsal veya Bireysel Profesyonel Web Tasarımı Hizmetinden Faydalanın, Sizinde Web Sitenizi Biz Tasarlayalım!

Teklif ve Bilgi İçin Tıklayın!